Recent Posts

Pages: 1 ... 7 8 [9] 10
81
General Discussion / Yurtdışına El Yapımı Ürünlerinizi Satın !
« Last post by admin on January 27, 2021, 03:47:05 am »
Merhabalar, Türkiye'nin en kaliteli Etsy Türkiye Yardımlaşma Platformu sayesinde kullanıcılar döviz kazanmaya devam ediyor. Sizler de El yapımı bütün ürünlerinizi Etsy üzerinden yurtdışına satabilirsiniz. Döviz ile yaptığınız satışları da 1 hafta içerisinde cüzdanınıza aktarabilirsiniz. Sistem sanıldığı kadar zor değil. Bu sektörde verdiğimiz eğitim ve danışmanlıklardan da faydalanabilirsiniz. Etsy Türkiye Yardımlaşma Platformu Linkimiz : https://www.facebook.com/groups/etsytr Eğitim ve Danışmanlık için bizlere yazın sizi arayalım : https://etsydanismanligi.com/

BR MEDYA

ALİ AKKUŞ

ETSY DANIŞMANI
82
General Discussion / Toplu Sms Gönderme
« Last post by admin on January 27, 2021, 12:27:06 am »
Her sektöre hizmet veren sistemimizde toplu olarak evraksız ve başlıksız olarak sms gönderme hizmetimiz devam etmektedir. 200 den fazla ülke seçeneği ile kolayca sms göndermek bu site sayesinde mümkün olmaktadır. En hızlı ve en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimizin işlerini yapmaktayız. Ücretsiz üye olduktan sonra gönderme işlemlerini başlatabilirsiniz. Ayrıca Api entegrasyonundan da faydalanabilirsiniz. Kredi/Banka kartıyla 3d ödeme seçeneğide mevcuttur.

Tags: Toplu sms, Evraksız sms gönder, Başlıksız sms gönder

Adres: https://www.uipapp.com
83
General Discussion / Genç Host KAMPANYALAR
« Last post by admin on January 26, 2021, 05:14:45 pm »
Değerli Forum Üyeleri ve Gençler;

Genç Host, 2020 Yılında Kurulan Genç Bir Hosting Firmasıdır.
Genç Girişimciler Tarafından Kurulan Domain ve Hosting Firmamız Gençlere Fark Yaratır.
Sektörde hedefimiz Gençlere Destek Olmak ve En İyi Fiyatlar ile mutlu müşterilere sorunsuz hizmet vermektedir.
Herkesin cebine uygun paketlerimizi sizlere sunuyoruz.

Neden Genç Host ?
Gençlere Özel Kampanyalar ile En İyi Fiyatlar Sunuyoruz.
7/24 destek veren bir ekibimiz var.
Destek ekibine gün geçtikçe deneyimli tecrübeli çalışanlar katıyoruz.
Gerek WhatsApp hattımız, gerek canlı destek, gerek destek sistemi olsun her alandan sizlere destek veriyoruz.

Genç Host KAMPANYALAR ?
Sınırsız Genç-Hosting 20 TL (GENC10 Kupon Kodu ile 10 TL)
Sınırsız Genç-Reseller 40 TL (SINIRSIZ Site Ekleyebilirsiniz.)
.com Alan Adı 50 TL (1 Yıllık Alan Adı Fiyatıdır.)
Genç Host KUPON KODU: GENC10www.genchost.com
V.Dairesi: KAYMAKKAPI Vergi No: 6840146707
Ys Belgemiz : Onay Sürecinde
Whatsapp: 05417885432

Genç Host - Gençlere ve Forum Üyelerine ÖZEL⭐ Sınırsız Hosting 10TL⭐ .com 50 TL⭐ Sınırsız Reseller⭐
84
General Discussion / Kayseri Evden Eve Nakliyat
« Last post by admin on January 26, 2021, 04:29:19 pm »
Güvenilir, işini bilen bir ekip ile eşyalarınızı evden eve taşıyor ve kısa sürede teslim ediyoruz. Hem en uygun fiyat hemde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmiyecek şekilde taşıyıp araca yükledikten sonra belirlenen adrese sapasağlam teslimatını yapıyoruz. Şehir için ve şehirler arası nakliyeciye ihtiyacınız olduğunda hemen arayabilirsiniz.

Detaylar sitede: https://www.kayserievdeneve.net/
85
General Discussion / Motorlu Kurye Nasıl Çalışır?
« Last post by admin on January 26, 2021, 03:57:08 am »
Motorlu Kurye Nasıl Çalışır?

Moto kuryelerin çalışma şekilleri çoğunlukla aynıdır. Belirlenen mesai saatleri içerisinde firmaları ile anlaşma şekillerine göre düzenlenir. Taşımakta oldukları paket içlerinde kişisel dosyalar, şahsa ait özel hediyeler, çiçek ve çikolata gibi paketler bulunur. Gazete gibi şahsa ait eşyaları da götürmektedirler. Moto kurye  numarası aranarak ulaşılan kuryelerin ve çalışanlarının özel çalışma saatleri bulunmaktadır. Özel çalışma saatlerine göre belirlenen mesailer dâhilinde istenen teslimatları gerçekleştirmektedir.

İçeriği ne olursa olsun en güvenilir şekilde teslim etmek motorlu kuryelerin görevidir. Bu motorlu kuryeler ürün teslimatında onlara verilen paketi kırılma, incinme ve yıpranma gibi durumlardan korumak için ellerinden geleni yaparlar. Ürünleriniz motorlu kuryeler ile sigortalanır. Yolda ürünün başına gelen kırılma, yıpranma gibi durumlarda ürünü aldığınız firmaya iletmeniz konusunda yardımcı olur.

Özellikle şu dönemde sevdiklerimizden uzak olduğumuz, doğum günlerinde, hastalıklarında, özel günlerinde yanında olamadığımız bu günlerde, bizlere göndermemiz gereken kargolarda motorlu kuryeler yardımcı olmaktadırlar.

Kurye Nedir?

Hayatımızın büyük kısmında dosya, eşya, kıyafet, yemek vb. gibi birçok şey kurye firmaları sayesinde sahiplerine ulaştırılmaktadır. İnternet  sitelerinin popülerleşmesiyle kurye hizmetleri artık hayatımızın gereksinimlerinden birisi olmuştur. Kurye hizmeti  çok uzun yıllardır standart kurye hizmeti olarak bilinmekte olan taşıma yöntemiyle hizmet vermektedir. Standart kurye hizmetinde götürülecek olan eşyalar kuryefirmalarının personellerineemanet edilir.Kuryeler vasıtalarıyla müşterilerin adreslerine ulaşarak ürünleri  teslim eder. Fakat şimdiki zamanın gerektirdiği hız isteği ve taşınacak ürünlerin dikkatli şekilde getirilme isteği yeni yöntemlere ihtiyaç duymuştur. Böylelikle moto kuryebu ihtiyaçta karşımıza çıkmaktadır.

Moto Kurye Nedir?

Eşyalara ek olarak önemli dosyalar, kırılabilir eşyalar, çiçek, gibi normal kargo hizmetinde götürülemeyen ürünler için yapılan motorlu kurye, daha çok anılan ismiyle motokurye hizmeti, bu alanda hayatımıza kolaylık sağlamaktadır. Moto kuryelerteslim aldıkları paketleri hızlı ve dikkatli şekilde sahibine götürür. Böylelikle gönderen kişi, gönderim yapacağı emtia ile ilgili kaygı duymaz. Sorunsuz ve hızlı teslimat ile sevdiklerimize yakınlaşabiliriz.

Moto Kuryenin Önemi

Moto kurye, ürünleri götüren  kişilerin motosiklet vasıtasıyla dağıtım yapmakta olduğu ve birçok yararı olan kargo dağıtım türüdür. Motorlu kurye ile bütün kargolara ilaveten  önemli dosya, çiçek ya da kırılabilir eşya ve alıcıya direk ulaştırılması lazım olan kargolar teslim edilebilir. Kurye, emanet edilen kargoyu sahibine en güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırır. Motosiklet ile dağıtım yapıldığından trafik gibi dış etmenlerin zararları azabilir. Motorlar trafik esnasında küçük olduklarından dolayı, büyük şehirlerde sizler için büyük avantaj olmaktadır. Bu şekilde, hem vakit kaybı olmaz hem de paket sahibine en güvenilir, çabuk ve dikkatli olarak teslim edilir. Paketleri taşıyan moto kuryeler emaneti itinayla taşır ve sahibine en iyi şekilde ulaştırır.

Nasıl Moto Kurye Olunur?

Kuryelik için illaki bir diplomaya gerek yoktur. Motorlu kuryeolmak isteyen kişinin A1 ya da A2 ehliyeti olmalıdır. Bu ehliyeti olanlar, arabalı kurye arayan iş yerlerine başvurabilirler. Kurye olmak için istenilen belgeler öteki işler ile aynı şekildedir. İş çok yorucu olduğu için çoğunlukla 18 - 30 yaş arasında ve hiç bir sağlık problemi olmayan kişilerin başvurularını kabul ederler. Bu yüzden işte tecrübesi olan kişilerin diğer kişilere göre iş bulma imkânı çok daha fazladır. Titiz ve profesyonel çalışan bir ekip ile hem firma hem de müşteri memnun olacağından tecrübe her zaman ön plandadır. Sizde paketlerinizin güvenli ve en hızlı şekilde ulaşmasını istiyorsanız yapmanız gereken https://asrinkurye.com/sitesindenbilgi alarak paketlerinizi göndermektir.
86
General Discussion / Avukatlık Hizmetleri
« Last post by admin on January 26, 2021, 01:19:56 am »
Avukatlık Hizmetleri

Avukatlar, müvekkillerinin haklarını mahkemede savunmalarının yanında, hukuki sorunların çözümünde de görüş bildirme, öneri sunma gibi görevleri de yerine getirirler. Danışma görevleriyle müvekkillerine doğru karar vermeleri içi yol gösterici rol oynarlar ve alternatif çözüm yollarını, bu yolların yararlarını ve tehlikelerini anlatırlar. Uyuşmazlıkların davaya dönüşmesini sağlayarak gereksiz çekişmelerin de önüne geçerler.

Avukatlık Hizmeti Nedir?

Aile içinde yaşanan sorunlardan suçlamalara, ekonomik nedenlerden gayrimenkul işlemlerindeki anlaşmazlıklara, miras davalarından iş kazalarına, güvenlik problemlerinden finansal krizlere birçok konuda avukatlar hizmet verir. Her türlü hukuki konuda haklarınızın savunulması ve kaybettiğiniz hakların geri kazanılması için bu hizmetler hukuk bilgisi olan kişiler tarafından verilir.

Avukat Danışmanlık Hizmetleri

Avukatlık hizmetleri arasında, avukat danışmanlık hizmetleri, mahkemede savunma hizmetleri kadar önemlidir. Avukat ve müvekkillerinin disiplin içinde görüşmesi sayesinde doğru yol izlenerek davalarda başarı elde edilebilir. Müvekkilin hukukunu olumsuz yönde etkileyecek yanlış mütalaalarvermesine yol açar. Aynı zamanda avukatlık mesleğine olan güven de sarsılır.

Danışma görevinin yapılabilmesi için meslek kurallarına riayet edilmesi ve bu yönde hareket edilmesi zorunludur. Avukatlık büroları, verdikleri hizmetlerde davaların takibi ve diğer hukuk hizmetlerinde meslek kurallarına titizlikle uyum sağlarlar. Etkili, hızlı ve şeffaf şekilde sonuç odaklı olarak çalışan avukatlık büroları sayesinde davalar lehinize sonuçlanabilir.

Avukatlık Hizmetlerinin Kapsamında Neler Var?

Avukatlık hizmetleri kapsamında her türlü delilin toplanması, arabuluculuk görüşmelerinin sonuçlandırılması, dava öncesinde ve dava içerisinde delil toplanması, kişi ve kurumların yargı önünde temsil edilmesi, sözleşme tanzim edilmesi ve imzalanması, alternatif uyuşmazlık çözüm yollarına başvurulması, alacak takipleri için icra dosyaları hazırlamak ve takip edilmesi, iddia veya savunma dilekçesi hazırlamak, ceza hukukunda soruşturma ve kovuşturma aşamalarındaki müdafilik ve avukatlık hizmetlerinin verilmesi, mahkemeye gidilmeden uzlaşma yapmak sayılabilir.

Hangi Hukuki Konularda Hizmet Verilir?

Avukatların hizmet vermesinde en önemli şey sonuç odaklı olmalarıdır. Birçok hukuki konuda hizmet veren avukatlar, davaların sonuçlanması için hukuk bilgilerini kullanarak hem danışmanlık hem de mahkemede savunma işlemlerini gerçekleştirirler. Gerçek kişiler ve tüzel kişiler için verilen avukatlık hizmetleri sigorta ve tazminat hukuku, acentelik hukuku, ticaret hukuku, aile hukuku, iş hukuku, borçlar hukuku, sözleşme hukuku, idare ve vergi hukuku gibi konuları kapsar.

 Hem iş hayatında hem de sosyal yaşantıda olabilecek veya olmuş olan mağduriyetlerin ve kayıpların minimuma indirilmesi için bu hizmetler verilir. Meydana gelecek kayıplara karşı zararları ortadan kaldıracak hızlı, pratik ve bilimsel çözümler, avukatlar tarafından üretilmelidir.

Ceza Hukuku Konusunda Avukatlık Hizmetleri

En zorlu davalar ceza hukuku kapsamında oluyor. Ceza avukatları tarafından yürütülen ceza hukuku davalarında şüpheli olan kişinin işlediği suçun cezasını alabilmesi için yüksek gayret gerekiyor. Müvekkillerle cezaevlerinde avukatlık hizmetleri kapsamında görüşülebiliyor. Ancak bu kolay olmuyor ve avukatlar kişilerin haklarını savunmakta zorlanabiliyorlar. Mahkeme tarafından baskı altına alınabilen avukatlar, özellikle olayların basına yansımasını engellemek için engel olabiliyorlar.

Yargı önüne çıkan herkesin hangi ağırlıkta suç işlediği bilinmeli ve haksız yere ceza alması önlenmelidir. Bu yüzden avukatlık hizmetleri önemlidir. Soruşturma ve kovuşturma anında müvekkillerin savunmalarını avukat yapar ve hak ve çıkarlarını korurlar.

Avukatlar, davalar açılmadan önceki süreçlerde de hizmet vererek mağduriyetlerin giderilmesi için delil incelemesi de yapabilir. Yargılama aşamasındaysa şüpheli sıfatından sanık konumuna gelen kişiler, ceza avukatlarını devreye sokabilirler. Davaya konu olan detayların ve süreçlerin incelemesi bu aşamada önemlidir. İncelenen dosyalar sayesinde davadan daha başarılı sonuç alınabilir. Avukatlık hizmetleri için https://naryahukuk.com/ sitesinden hizmet alabilirsiniz.
87
General Discussion / Adwords Reklam Verme
« Last post by admin on January 25, 2021, 11:49:06 pm »
Adwords Reklam Verme

İnternet sitelerinin en önemli gelirlerinden birisi olan reklam gelirlerinin sağlanmasında Google Adwords sistemi önemli avantajlar sunuyor. Bu sistem ile Google reklam verenler ile reklam sunanları bir araya getiriyor. Bunun sonucunda da nitelikli reklam gösterimi ve daha fazla reklam geliri elde edilmesi mümkün olabiliyor.

Günümüzde internet sitelerinin en önemli gelir kaynakları arasında gösterilen Adwords reklam verme sayesinde birçok internet sitesi masraflarını karşılayıp kar elde edebiliyor. Bunun yanında reklam verenler açısından ise reklamların doğru kişilere ulaştırılması ve çok sayıda insanın reklamları görerek geri dönüşümde bulunmaları da bu tür reklamların önemini ortaya koyuyor. Ülkemizde sunulan bu hizmet dünya genelinde de büyük itibar gören bir reklam ortaklığı olarak biliniyor.

Reklam Verenler Açısından Adwords

Adwords reklam verme ile reklam verenlerin reklamları doğru mecralarda gösteriliyor. Reklam ile ürün alması en muhtemel kullanıcı grupları eşleştirilerek reklam verenlerin bu reklamlardan en iyi geri dönüşümü alması mümkün görülüyor. Aynı zamanda bu reklamlar nispeten daha uygun fiyatlara uygulanıyor.

Reklam verenlerin reklam verirken seçeneklerinin olması ve reklam verme opsiyonları da hangi müşterinin bu reklamları göreceğini etkiliyor. Bu nedenle de ilgili kişilerin siteye gelmesi ya da alışveriş yapması sağlanabiliyor. Ülkemizde yerel işletmelerin de gidere bu tür reklam politikalarına kaydığı düşünüldüğünde bu tür reklamların giderek daha fazla önem kazanacağını tahmin etmek zor değil.

Reklam Gösterenler Açısından Adwords

Reklam gösteren kişiler açısından reklam gelirlerinin büyük kısmı Adwords sistemi dahilinde elde ediliyor. Google bu konuda reklamları sitelerinde gösteren internet sitesi sahiplerine belirli koşullara bağlı olarak ödeme yapıyor. Bu ödemeler reklamların gösterim sayılarına ve reklama tıklanma oranlarına göre değişiklik gösteriyor.

Bu tür özelliklerin yanı sıra reklam gösterenlerin ödediği ücretlerin önemli bir kısmının reklam sunan sitelere aktarılması Adwords cloaker reklam verme politikalarının iyi yansımaları olarak görülüyor. Bunun yanında internet sitelerinin birçoğunun bu reklam gelirleri dışında önemli bir gelir kaynağı bulunmuyor. Bu nedenle sitelerin hayatta kalabilmesinin en önemli kriteri de bu reklamla olarak gösteriliyor.

AdWords Reklam Verme Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Eğer bu tür reklamlar vermek istiyorsanız, birkaç basit adımda bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

⦁   Öncelikle bir Google hesabı oluşturun
⦁   Görüntülenecek anahtar kelimeleri belirleyin
⦁   Reklam gösterim sıklığı gibi ayrıntıları kapsayan kampanya ayarlarını yapın
⦁   İlgili görseli ya da reklam metnini hazırlayın
⦁   Reklamların farklı platformlarda görüntülendiğinden emin olun
⦁   Dönüşüm oranlarını hesaplayın
⦁   Facebook cloaker
⦁   En son ödeme yapmayı unutmayın

İlgili sektör ile alakalı reklam verme prosedürleri aslında bu kadar basit. Bu nedenle Adwords reklam verme birçok işletme ve web sitesi tarafından tercih ediliyor. Ülkemizde de internet reklamlarının ve mobil reklamlarının reklam pastasından aldığı pay her sene daha fazla artıyor. Siz de işletmenizi bu şekilde internet ortamında tanıtabilirsiniz.

Adwords ve Yararları

Google adwords reklamları sayesinde daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu reklamlar ile uygun maliyetler ile reklam verebilmeniz de mümkün olabiliyor. Yine internet üzerinden sitenizin görünülebilirliğini sağlamak adına bu hizmetlerden faydalanabilmeniz mümkün. Birçok işletme satışlarını ve ziyaretçi sayılarını arttırmak için bu tür reklamlara yönelmiş durumda.

Bu tür reklam verme hizmetleri ile ilgili faaliyet gösteren firmalar bulunuyor. Reklam verme konusunda deneyiminiz bulunmuyor ise bu tür firmalardan güvenle hizmet alabilmeniz mümkün olabiliyor. Aynı zamanda bu firmalar reklamlarınız ile ilgili dönüşüm oranları ve panel yönetimi gibi konularda da sizlere hizmet veriyor. Reklam verme konusunda yardıma ihtiyacınız var ise profesyonel firmalardan destek alabilmeniz mümkün.
https://www.reklamyapar.com
88
General Discussion / İnstagram Takipçi ve Beğeni Satışı
« Last post by admin on January 25, 2021, 05:18:13 pm »
Sosyal medyaya olan ilginin artması nediyle insanlar kolay yoldan bağzı özelliklerin artmasını araştırmaktadırlar. Yani instagram,twitter,youtube,tiktok gibi sosyal medya siteleri için beğeni,izlenme,takipçi gibi pekçok hizmetin bu siteden verildiğini keşfedince herkes buraya yönelmeye başladı.Sizde bu siteden istediğiniz paketi sipariş vererek kolay yoldan popüler olabilirsiniz. Tamamen otomatik olan bu siteden siparişleriniz 7/24 yapılmaya başlanmaktadır. En uygun ve en hızlı site olarak herkes memnun kalmaktadır.Adres aşağıda.

Site Adresi: https://medyadostunuz.com
89
General Discussion / Evden Eve Nakliyat
« Last post by admin on January 25, 2021, 04:46:20 pm »
Evden eve taşımacılık konusunda yılların verdiği tecrübe ile eşyalarınız adrese itinayla teslim edilir. Hızlı ve güvenilir nakliyat firması arıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Şehirler arası eşyalarınız vereceğiniz adrese zarar görmeden götürülür ve tekrar yeni evinize eşyalarınız özenle taşınır. Asansörlü taşıma sistemi sayesinde eşyalarınız kısa sürede taşınır ve zarar görmezler. Hizmet almak ve iletişim kurmak için sitemize bekleriz.

Adresimiz: http://nezoilerevdeneve.com
90
General Discussion / Evlilik Teklifi Paketleri
« Last post by admin on January 25, 2021, 04:25:25 pm »
Evlilik hayatta bir kere olan birşeydir. Hayatınızın aşkıyla evlenecekseniz ona unutulmaz bir evlenme teklifi etmelisiniz. Aklınıza birşey gelmiyorsa evlenme teklif paketlerini bu siteden inceleyerek güzel bir jest yapabilirsiniz. Yatta evlenme teklifi, evlilik yıldönümü için paketler, doğum günleri için süpriz parti seçenekleri, özel gün kutlama paketleri ve kahvaltı turu paketleri gibi pekçok seçenek mevcuttur siteden detayları inceleyebilirsiniz.

Site Adresi: https://www.novaorganizasyon.com
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10