Recent Posts

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
General Discussion / Firma Rehberi
« Last post by Mahoma on April 03, 2021, 04:50:32 pm »
Yeni yayına başlayan firma rehberi sitemizde hemen yerinizi alın. İlk kayıt yapan firmalara ücretsiz gold üyelik veriyoruz. Firma rehberi gold üyeleri tanıtım yazısı, ilan, resim, duyuru ve videolar ekleyebiliyor.

Firma rehberi kategorileri nakliyat firmaları, güzellik merkezleri, kuaförler, plastik sanayii, turizm ve taşımacılık, ısıtma sistemleri, elektrik elektronik gibi çok sayıda kategoriden oluşmaktadır. Hemen firma rehberi sitemizi ziyaret ederek bir üyelik açabilir ve firma ekle linkine tıklayarak firma, ürün ve hizmet tanıtımı yapabilir, ilan verebilirsiniz.

Site adresi: https://www.firmator.net
32
General Discussion / Adak Kurbanı
« Last post by adakkurbani on March 21, 2021, 01:06:38 am »
Şefkat Eli Derneği bünyesinde adaklık kurbanlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. İslami esaslara göre kesilen adaklıklar dünyanın dört bir yanındaki mazlumlara gönderilmektedir. Adak kurbanı denildiğinde akla kurbanlık hayvanın Allah yolunda kesilmesi gelir. Kesilen hayvanın etinin de başta medrese, ilim ve irfan okullarında okuyan talebeler ve ihtiyaç sahipleri olmak üzere dağıtılması esastır. Bu anlamda hayır sahiplerinin tüm hassasiyetlerini göz önünde bulunduruyoruz.
Yapılan adaklık kurban bağışlarını profesyonel şekilde değerlendiriyoruz. Kesilen hayvan etlerini gerçekten ihtiyacı olan kişi ve kurumları tespit ederek dağıtıyoruz. https://www.sefkatelidernegi.org.tr/sayfa/adak-kurban.html web sitemizden faaliyet alanımız ve profesyonel hizmet anlayışımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Şefkat Eli Derneği ile yaptığınız adaklık kurban bağışınızın arzu ettiğiniz yere ulaştırılacağına emin olabilirsiniz.   
33
General Discussion / Gebze Evden Eve Nakliyat
« Last post by gebzenakliyat on March 20, 2021, 05:45:07 am »
Cerrahoğlu nakliyatı tercih ederek ev taşıma faaliyetleri problem olmaktan çıkıyor. Profesyonel hizmet anlayışından hareketle müşterilerimizin tüm taleplerini dikkate alıyoruz. Gebze evden eve nakliyat olarak ev eşyalarınızı bizlere emanet edilen malzemeler olarak görüyoruz. Bu kapsamda tüm taşıma faaliyetlerini özenli ve sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz.
Taşıma işleminde ücretsiz ekspertiz hizmetinden sigortalı taşımacılık hizmetine kadar müşterilerimizin mağdur olmamasına yönelik her türlü tedbiri alıyoruz.   https://www.cerrahoglunakliyat.com/ internet sitemizden faaliyet alanlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Paketleme malzemelerini eşyalarınızın niteliklerine uygun şekilde seçiyor, uygun nakliye vasıtaları ile eşyalarınızı taşıyoruz. Zamanında teslimatı özellikle önemsiyor, % 100 müşteri memnuniyeti prensibinden asla ödün vermiyoruz. Cerrahoğlu Nakliyat ile eşyalarınız emin ellerde.
34
General Discussion / Bağcılar Halı Yıkama
« Last post by bahçelievlerhali on March 19, 2021, 09:47:02 am »
Halılarımız sürekli kullanıldığı için sıklıkla kirlenmektedir. Elde yıkama, hem arzu edilen temizliği sağlamaz, hem de kullanıcı için ekstra bir emek ve su sarfiyatıdır. Bahçelievler Halı Yıkama ile halı temizliğini sorun etmenize gerek kalmıyor. Sektör içerisinde uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız en kaliteli ve en hızlı halı temizliği ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.
Halı yıkama işleminde kirlilik oranına göre halıya yapılan işlem farklılık gösterebilir. Bu kapsamda uygun temizleme malzemesi ile halılar temizlenip müşterilerimizin adreslerine teslim edilmektedir. Üstelik bu eşsiz deneyimi son derece uygun fiyata yaşayacaksınız. https://www.ucanhaliyikama.com/bahcelievler-hali-yikama/   web sitemizi inceleyerek hizmet alanımız ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bahçelievler Halı Yıkama firmamızı tercih ederek kalite ve profesyonelliği bir arada yaşayacaksınız. 
35
General Discussion / Kartal Evden Eve Nakliyat
« Last post by kartalevdeneve on March 18, 2021, 03:44:52 am »
Ev eşyalarının maddi-manevi öneminin büyük olduğu bilincinde olarak faaliyetlerimizi icra ediyoruz. Faaliyetlerimizi uygun fiyat, kaliteli hizmet prensibi ile gerçekleştiriyoruz. https://tezelnakliyat.com/kartal-nakliyat.html web sitemizden faaliyet alanlarımız ve taşıma politikamız ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Evden eve nakliyat sektöründeki tecrübemizi müşterilerimizin memnuniyeti adına kullanıyoruz. Bu anlamda her türlü tedbiri alarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz.
Taşıma işlemini öncelikle bir taşıma sözleşmesi ekseninde gerçekleştiriyoruz. Söz konusu sözleşmeye uygun olarak eşyaların paketlemesini yapıp güvenli şekilde taşımasını yapıyoruz. Kartal Evden Eve Nakliyat bünyesinde yapılan tüm taşıma işlemleri sigortalı taşımacılık kapsamında yapılmaktadır. Bu esnada asansörlü taşımacılığın hızlı ve güvenli taşımacılık avantajlarından da istifade ediyoruz. Firmamızı tercih ederek uygun fiyata kaliteli hizmet almış olursunuz.   
36
General Discussion / Malta Dil Okulları
« Last post by malta on March 05, 2021, 08:11:37 am »
Malta Dil Okulları https://maltabilgi.com/ dünyada eğitim kalitesi ve sosyal imkânları ile adından söz ettiren kaliteli eğitim kurumları arasındadır. Söz konusu ülkede İngilizce dil okullarının fiyatları diğer ülkelere nazaran çok daha cazip fiyatlıdır.

Malta, dil okullarının yanında tatil mekânları ile de ünlü bir ülkedir. Küçük ada topluluklarından meydana gelen ülkede hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Adada her dönemde dil eğitimi maksadıyla gelen birçok öğrenci yer alır. Ülkedeki dil okullarının sayısı öğrenci sayısını karşılayacak kapasitededir. Ülkedeki dil okullarında eğitim alırken farklı milletlerden öğrencilerle tanışma ve pratik yapma imkânı da bulabilirsiniz. Yaz döneminde yoğun turist akınının olması, kış döneminde ise havanın her zaman ılıman seyretmesi ülkeyi bir cazibe merkezi haline getirmektedir.

Dünyada uzun yıllardır Malta’da dil eğitimine talep yoğun olsa da ülkemizde son dönemde Malta dil okullarına rağbet artmıştır. Ülkede Türk öğrencilere yönelik çok cazip fiyat aralıklarında kampanyalar sunulmaktadır. Malta dil okulları arasında en çok tercih edilen okullardan birisi de ESE Malta Dil Okulu olmuştur.

Malta’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları
Malta, dil eğitimi konusunda son derece gelişmiş bir yerdir. Bu anlamda Malta dil okulu da geniş imkânlara sahiptir. Neden bu ülkede dil eğitimi almanız gerektiğini aşağıda bulabilirsiniz.

· Malta, ılıman iklim koşullarına sahip bir ülkedir. İklim şartları ülkenin dil eğitimi konusunda tercih edilmesinin sebeplerinden biridir.

· Yerel halkın sıcakkanlı olması okul dışı zamanlarda da pratik yapma imkânı elde etmenize neden olur.

· Ülke, konum itibariyle birçok ülkeye yakındır. Bu ülkede eğitim aldığınız süreçte civar ülkeleri de ziyaret etme şansı bulabilirsiniz.

· Malta, Türkiye’ye yakın bir ülkedir. Bu nedenle öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir.

· Ülkedeki dil okulları FELTOM tarafından denetlenir. Aynı zamanda akredite edilmektedir.

Malta Dil Eğitimi Aldığınızda Maddi Avantaj Sağlayabilir Misiniz?
Günümüz şartlarında yurtdışında dil eğitimi oldukça maliyetli bir faaliyettir. İngilizce dil eğitimi denildiğinde akla gelen ülkelerin başında İngiltere gelir. Fakat İngiltere’de dil eğitimi son derece maliyetlidir. Yaşam şartlarının da yüksek maliyetli olduğunu düşündüğümüzde söz konusu ülkede eğitim almak maddi anlamda yorucu bir süreç olacaktır.

Malta, diğer Avrupa Birliği ülkelerine nazaran yaşam maliyetleri oldukça düşük bir ülkedir. Buna bağlı olarak Malta dil okullarının fiyatları da diğer ülkelere nazaran daha düşüktür. Bu nedenle Türkiye de dâhil olmak üzere birçok ülke öğrencileri bu ülkeye rağbet göstermektedir.

Dil okullarının maddi anlamda avantajlı olmasının yanında ülkede ulaşım ücretleri ve imkânları da çok gelişmiştir. Ülke küçük bir yerleşim yeri olması sebebiyle kısa sürede ulaşım sağlanır. Bunun yanında bazı dil kurslarının Türk öğrencilere yönelik kampanya ve uçak bileti hediye etmesi, söz konusu kursları cazip kılmaktadır.

Malta’da Dil Eğitimi
· Dil kurslarının eğitim programlarını inceleyerek uygun dönemde, uygun programa dâhil olabilirsiniz. Bu kapsamda 15 saatlik programdan başlayarak ders programını belirleyebilirsiniz.

· Kursların İngilizce dil programlarında genel İngilizceden iş İngilizcesine kadar birçok sistemli program aralığı vardır.

· Yaz döneminde kurslara talep arttığı için yüksek sezon indirimi adı altında ek bir ücret talep edilmektedir.

· Tüm kurslarda ilk gün seviye belirleme sınavı altında sınava tabi tutularak uygun kur sınıfına yerleştirilirsiniz.

· Sınıflar en fazla 15’er kişilik mevcutlardan oluşmaktadır.

· Ülkede yer alan gelişmiş dil okulları şunlardır.

* ESE Malta Dil Okulu

* EC Dil Okulu

* Chamber Collage Dil Kursu

* LAL Dil Okulu

* ACE Dil Kursu

* Maltalingua Dil Okulu

* Clubclass Dil Kursu

* Am Studio Dil Okulu

· Okulların hemen hemen hepsi şehir merkezlerinde yer almaktadır. Konaklama mekânlarından yürüyerek okula ulaşabilirsiniz.

Malta Dil Okulu Fiyatları
ESE Malta Dil Okulu fiyatları okulların fiyat politikasına göre farklı aralıktadır. Bu kapsamda her okulla ilgili ayrı araştırma yapılarak güncel kurs fiyatlarına ulaşılabilir.

Kurs fiyatlarına konaklama ve ders ücretleri de dâhildir. Birçok dil okulu yurtdışından gelen öğrencilere uçak bileti de hediye etmektedir. Dil okullarının kurs süresi 1 hafta ile 24 hafta arasında değişmektedir.
37
General Discussion / Jenerik Domain Listesi
« Last post by admin on February 24, 2021, 03:58:11 am »
Proje mi yapıcaksınız. Öleyse güzel bir proje için güzel bir alan adı almalısınız. Ama piyasada sıfırdan alınabilecek domain kalmadığı için bu siteden size uygun olanı kolayca alabilirsiniz. Domain listesine kategoriler halinde kolayca bakarak sektörünüze yönelik olanı kredi kartı ile kolayca alabilirsiniz. Domain sektöründe 8 yılın verdiği tecrübe ile pörtföyümüze eklediğiniz domainler tamamen iş yapmaya yönelik olduğundan hiç tereddüt etmeden bu listedeki domainlerden alabilirsiniz.Domain brokerı tarafından özenle seçilen domainler siz yatırımcılara uygun olarak seçilmektedir.

Siteye giriş için tıklayınız:

Premium Domainler
Jenerik Domainler
3 Karakter Domainler
38
General Discussion / Erna Hair Clinic - Saç Ekimi
« Last post by admin on February 23, 2021, 03:22:48 am »


Günümüzde saç dökülmeleri çok olmaktadır. Sizde görünümüze önem veriyor ve saçlarınızı sorun ediyorsanız eğer tek yapmanız gereken işinde başarılı ekibe saç ekimi yaptırmanız çare olacaktır. Siz saç ektirmeye karar verdikten sonra hizmetimiz olarak havalimanı ve İzmir için vip transfer hizmeti, İzmirde en iyi otellerde konaklama hizmeti ve saç ekimi yapılmaktadır. Whatsapp numarasından 7/24 destek hattından bilgi alabilirsiniz. Saç ektirenlerin sonuçları paylaştığı yazılarıda siteden okuyabilir ve sonucun nekadar etkili olduğunu görebilirsiniz.

Çeşitli şeyler sürerekte saçları çıkartamayacağınız için tek etkili yol olan ekim size yüzde yüz çare olacaktır.  Öncesi ve sonrası resimler ile tereddüt etmeden saç ekimini yaptırabilirsiniz. Saç ekiminde %100 başarı sağlayan İzmir saç ekimi olarak tüm müşterilerimizin memnun kaldığını unutmayınız. Saç ekiminin yanı sıra sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi, prp tedavisi, mezoterapi tedavisi hizmetlerindende faydalanabilirsiniz.

Erna Hair Clinic

www.ernahairclinic.com
info@ernahairclinic.com

05451001215
05451001216
05439468235
39
General Discussion / Hayaller Dükkanı - Güvenli Alışveriş
« Last post by admin on February 22, 2021, 10:01:30 am »


Hayaller dükkanında bir alışveriş sitesi olup kaliteli ve indirimli ürünler satılmaktadır. Bu ürünlerden bağzıları şunlardır. Doğum günlerinde ihtiyacınız olabilecek herşey. Mum,balon,cup cake standı,mısır kutusu vs... Parti seti malzemeleri: karton bardak,karton tabak,kağıt peçete,plastik çatal vs... İsimlikli kubbeli kavanoz bebek nikah şekeri. Gelecek misafirleriniz için şık ve anlamlı bir hediye oluyor. Kalp pleksi bulut,taç,kelebek gibi semboller olarak yapılabiliyor. 346 parçadan oluşan full set kına gecesi malzemeleri en kaliteli ürünler ve uygun fiyat ile satılmaktadır. Ürünlerimiz hayallerinizi süsleyecek. Sipariş ve incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Site Adresi: https://www.hayallerdukkani.com.tr/
40
General Discussion / Beyaz Haber Ajansı'ndan Ücretsiz Haber Ajansı Aboneliği
« Last post by admin on February 21, 2021, 03:53:40 am »
Beyaz Haber Ajansı kısa bir süre haber sitelerine ve yerel basına destek olmak amacıyla ücretsiz abonelik vermektedir. Peki hangi kategorilerde haberler sunulmaktadır diye merak ediyorsanız eğer? İşte bunlar: Teknoloji, Magazin, Spor, Kültür ve Sanat, Ekonomi, Gündem gibi kategorilerde günde en az 100 haber servisi yapılmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz eğer en altta bulunan mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için mail adresi: iletisim@beyazhaberajansi.com
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10