Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Rxmaster

Pages: [1]
1
General Discussion / Wordpress Hız Optimizasyonu
« on: October 31, 2020, 07:45:56 am »
Wordpress Hız Optimizasyonu dikkate almanız gereken önemli bir etkendir. Hız optimizayonu yaparken dikkat etmeniz gereken birçok etken vardır. Bu işlemler sonrasında İnternet sitemiz daha hızlı olacaktır. Sitenizin hızlı olmasını Google SEO ve ziyaretçiler için yaptığınızı ve bunun kesinlikle olması gerektiğini unutmayın.

Wordpress Hız Optimizasyonu siteleriniz için Google açısından mecbur kılınan kurallardan bir tanesidir. Özellikle kullanıcı geri dönüşümlerinin bu kadar dikkate alındığı bu zamanda sizin kaçınılmazınız olacaktır. Grafik, donanımsal veya yazılımsal farketmeksizin sizlere belli koşulları aşağıda belirttiğimiz link aracılığı ile açıkladık.
https://www.teknolojimuhbiri.com/wordpress-hiz-optimizasyonu/

2
General Discussion / Vegan Tarifi
« on: October 27, 2020, 07:31:51 pm »
*Vegan Tarifi* - Veganlarin Buluşma Noktası

Vegan tarifleri - Sağlıklı yaşam, lezzetli pratik vegan tarifleri. Vegan tatlı, kahvaltılık, içecek ve vegan olmak hakkında birçok paylaşım.
https://vegantarifi.com/

Facebook Adresimiz:
https://www.facebook.com/vegantarifi

İnstagram Adresimiz:
https://instagram.com/vegantarifi

Pinterest Adresimiz:
https://tr.pinterest.com/vegantarifi0/

Twitter Adresimiz:
https://twitter.com/vtarifleri

*Örnek Site Konu Başlıkları*
•Vegan Beslenme Nedir? – Vegan Beslenme Özellikleri

•Vegan Beslenme Tablosu Nedir? – Vegan Beslenme Programı

•Vegan Browni Nasıl Yapılır? – Vegan Browni Tarifi

•Vegan Cupcake Tarifi – Vegan Cupcake Nasıl Yapılır?

Vegan Tarifi ©2020 - Tüm Hakları Saklıdır.

3
General Discussion / İstanbul Evden Eve Nakliyat
« on: October 14, 2020, 07:46:51 am »
İstanbul Evden Eve Nakliyat


Pointer Evden Eve Nakliyat 1958 yılında kurulmuş köklü bir İstanbul Evden Eve Nakliyat firmasıdır. Türkiye’nin 5 büyük ilinde 100’ü aşkın çalışanı ile müşterilerine en iyi istanbul nakliyat şirketi deneyimini yaşatmak adına sürekli kendini geliştirmeye devam eder. Evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat hizmetleri ile 15.000’i aşkın bireysel 1000’i aşkın kurumsal firmalara nakliyat hizmeti vermiştir.
İstanbul Evden Eve Nakliyat
http://pointernakliyat.com

İstanbul Ucuz Evden Eve Nakliyat

Ekonomik fiyatlar aracılığı ile eşyalarınız taşınmasını şüphesiz hepimiz benzer biçimde sizlerde istersiniz. İstanbul Evden Eve nakliyat O süre bu konuda sektörde en iyi ve yenilikçi hizmetlere yer veren adresimiz de yer almaya başla. Eşyalarınızla ilgili olarak en küçük bir çizilme veya kırılma şeklinde olumsuz durumlar söz konusu olmaz. Birinci kaliteye sahip şekilde eşyalarınız ne zaman isterseniz taşınır.


Bu mevzuda sizler içinde artık elimizden geldiğince üst düzeye haiz imkanlar sunmaya devam ediyoruz. Uygun fiyatlarla artık eşyalarım nakliye edilsin diyorsanız en doğru yerde bulunuyorsunuz. Fiyatlarda ki ekonomik rakamları siz değerli halkımıza yönelik olarak sunmaktayız. Amacımız ise sizleri her daim memnun etmeyi sağlamaktır.

4
General Discussion / Ankara Boya Badana - Ankara Ev Tadilat
« on: October 08, 2020, 01:53:52 am »
Ankara Boya Badana sürecinde yanınızdayız!Hizmet Dekorasyon olarak deneyimli işçilerimizle sizin için çalışıyoruz. Ankara boya badana ve Ankara ev tadilat işlerinizi devralıyoruz ve sizi hayalinize kavuşturuyoruz. https://www.hizmetdekorasyon.com

Ankara Boya Badana sürecinde yanınızdayız!Hizmet Dekorasyon olarak deneyimli işçilerimizle sizin için çalışıyoruz. Ankara boya badana ve Ankara ev tadilat işlerinizi devralıyoruz ve sizi hayalinize kavuşturuyoruz.

0 537 310 56 05
info@hizmetdekorasyon.com
Beşikkaya Mh. 2000 Cd. No: 19/A 06010 Altındağ/Ankara

Pages: [1]