Author Topic: Avrupa Rüyası "İngiltere Turu"  (Read 1 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 700
    • View Profile
Avrupa Rüyası "İngiltere Turu"
« on: March 11, 2020, 05:04:08 pm »
Avrupa Rüyası İngiltere Turu ile 20 Şehir Gezmek İster misiniz?

Britanya adasında yer alan 5 ülkeyi tek seferde gezebileceğiniz bir tur olduğunu biliyor muydunuz? Avrupa Rüyası İngiltere turu ile 10 gün boyunca İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda'yı gezebilirsiniz.

Her sabah başka ülkede uyanmak hayaliniz varsa Avrupa Rüyası Büyük Britanya ve İngiltere turu ile gezmenin en güzel yanı; 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden seyahat etmeniz. Üstelik Büyük Britanya turunuz boyunca size profesyonel kokartlı rehberlerde eşlik ediyor ve Birleşik Krallık'nın Londra, Glasgow, Edinburgh, Dublin, Belfast, Cardiff gibi popüler şehirlerinde 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklıyorsunuz. Konakladığınız rüya şehirlerde sabah kahvaltıları içinde ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz. Gidiş - dönüş Türk Hava Yollarıyla Londra uçuşlu olan turu kaçırmayın!

Avrupa Rüyası İngiltere Turu Gezilecek Yerler

İngiltere (Londra, Liverpool, York, Manchester, Newcastle, Stratford-upon-Avon, Oxford, Chester, Notthingham, Durham, Northumberland), İskoçya (Edinburgh, Glasgow, Stirling, Falkirk), Kuzey İrlanda (Belfast, Devler Kaldırımı), İrlanda (Dublin) ve Galler'i (Cardiff).

İngiltere'de yaşayan profesyonel rehber eşliğinde Londra, Glasgow, Edinburgh, Dublin, Belfast, Cardiff gibi Britanya'nın popüler şehirlerini gezeceksiniz. Harry Potter filmlerine ev sahipliği yapan Oxford'u, The Beatles efsanesinin doğduğu Liverpool'u, Sherlock Holmes'la ünlü Londra'nın Baker Street 221 B'i, Shakespeare'nin doğduğu yer Stratford-upon-Avon ve daha fazlasını göreceksiniz.

Avrupa Rüyası'nın Büyük Britanya ve İngiltere turu için https://www.avruparuyasi.com.tr/britanya-turu sitesinden bilgi alabilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Share on Facebook Share on Twitter