Author Topic: Yenilenen Excalibur Oyun Bilgisayarları- Excaliburcular Buraya  (Read 2 times)

admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 700
    • View Profile
Selam dostlar, karantina süreci artık baya sıkmaya başladı. Hele bi de bayram boyunca karantinanın sürecek olması iyice çıldırtıyor. Şu bayram karantinasına girmeden şöyle her istediğim oyunu oynayabileceğim bi gaming laptop alasım var. Ayrıca ufak tefek video kurguydu, renderdı işlerimi de halledebileceğim hızıyla yarı yolda bırakmayacak, ekran konusunda da özellikleri standart üstü olacak performans laptopu arıyorum. Oyun laptoplarında Casper Excalibur serisinin 10.nesil işlemci ve yenilenmiş ekran kartlarıyla çıkacağını duydum. Bu modellerin içinde 240Hz ekranı olan Excalibur G900 baya bi dikkatimi çekti. Bir de excalibur g780 var tabi seçeneklerin arasında. Bu modellerden kısaca bahsedip sizinde fikrini almak istedim. Özellikle Excaliburcu dostlar yazarsa iyi olur.

İlk modelimiz Excalibur G900 , yukarıda bahsettiğim gibi 10.nesil işlemci ve 240Hz ekranıyla geliyor. Tasarımda metal kullanmışlar ve 4.7mm ince çerçeveli 15.6 inç ekrana sahip.  Oyun konusunda heralde bu ekranla hangi oyunu oynarsam oynuyum sıkıntı yaşamam gibi geliyor. Tabi ekstradan yazılımsal sorunlarla boğuşmak zorunda kalmazsam. Açıkcası 10.nesil işlemciyle 240Hz ekranın buluşması insanı heyecanlandırmıyor değil.

Casper'ın yenilenen Excalibur G900 modelinin yanı sıra tamamen yeni çıkan bi cihazı da var; Excalibur G780. Oyun laptoplarında standart üstü 17 inç boyutundaki 144Hz ekranıyla bu da tercih edilebilir seçenekler arasında. Excalibur G780 10.nesil Intel Core işlemcisinin yanında Nvidia RTX ekran kartlarının en güncel modelleriyle hem oyunlarda hem de video işlerinde pek pişman etmeyecek gibi duruyo. Hem Excalibur G900'ü hem de Excalibur G780'i özelleştirerek Casper'ın resmi sitesinden satın alabiliyosunuz.

Tüm bu özelliklere ek olarak ön sipariş veren ilk 1500 kişiye de kulaklık, gaming çanta ve gaming mause gibi güzel hediyeler varmış. Yine de bu özelliklerin yanında güzel kampanyayı da görünce hemen atlamak istemedim arkadaşlar.

Sizinde görüşlerinizi merak ediyorum. Excalibur oyun ve video işleri için doğru tercih olur mu ?

İyi forumlar

Ürünün sayfa linkleri:

Excalibur G780: https://www.casper.com.tr/excalibur-g780

Excalibur G900: https://www.casper.com.tr/excalibur-g900

Ürün kategori sayfa linki:

https://www.casper.com.tr/excalibur-oyun-bilgisayari

Share on Facebook Share on Twitter